Jak na to

V sekci Přehled her najdete seznam dosud vydaných FotoHer v tištěné formě (knížečka formátu A5). U každé je seznam prodejních míst, kde je možné danou FotoHru pořídit. FotoHru lze také objednat v našem E-shopu.

Na vnitřní straně FotoHry se nachází mapa se zakreslenými body, na vnější straně pak fotografie. Mimo to najdete u mapky zajímavosti v dané oblasti, odkazy na zajímavé stránky nebo historické souvislosti lokality.

Úkolem je spojit příslušnou fotografii a bod v mapě. Většinou se jedná o kulturní památky, přírodní zajímavosti nebo místní zvláštnosti. Na fotografiích jsou záměrně malé výřezy různých objektů, aby nebylo na první pohled patrné, oč se jedná. Cílem je obejít všechny tzv. FotoBody.

Poté můžete přejít do sekce Soutěž, vyplníte unikátní kód, který se nachází v každé FotoHře, a přejdete do administračního prostředí. Po nasbírání určitého množství bodů se můžete stát Bronzovým, Stříbrným nebo Zlatým FotoHráčem. Na vaší adresu pak doputuje jedinečný odznak. Současně jste zařazen do losování o hodnotné ceny, které probíhá na začátku každého roku.


Komix Fotohra

Ukázka Fotohry

Ukázka Fotohry